joomplu:13498
{joomplucat:994 limit=4}

Podczas ferii najlepsze uczennice Technikum usług fryzjerskich biorą udział w certyfikowanym kursie wizażu w ramach realizacji projektu unijnego "Strefa profesjonalistów".

Zajęcia odbywają się z Panią WIOLETTĄ UZAROWICZ – założycielką Warszawskiej Akademii Wizerunku, która od 10 lat szkoli przyszłych wizażystów. Pani Wioletta jest również wykładowcą w WSIiZ w Warszawie na kierunku kosmetologia. Napisała podręcznik dla wizażystów pt. "Sztuka makijażu profesjonalnego". Specjalizuje się w makijażu fotograficznym i makijażu biznesowym. Przy współpracy z firmami kosmetycznymi wykonuje makijaże sezonowe, makijaże do pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz reklam. Współtworzyła wizerunek dziewcząt w konkursach Miss World, Miss Polonia oraz Elite Model Look. W roku 2010 przygotowywała dziewczęta do konkursu Miss Mazowsza, w którym pełniła także rolę jurora. A w 2016 Pani Wioletta wraz ze swoim teamem z Warszawskiej Akademii Wizerunku odpowiadała za wizerunek finalistek konkursu Miss World Poland 2016. Gości również w charakterze eksperta w programach TVN, TVP2, TVP3.