Miło jest nam poinformować, że właśnie otrzymaliśmy dyplomy i nagrody dla laureatów II edycji konkursu organizowanego przez Centrum Kształcenia Języków "The Point”.
Zwycięzcami tej edycji zostali:
- Julia Witek z klasy 1 FoF
- Marcel Czech z klasy 1 G
- Liliana Ślifierska z klasy 1 LSP
W sprawie odbioru dyplomów i nagród proszę kontaktować się z Panią Małgorzatą Jończyk - koordynatorką konkursu.

Konkurs ma na celu zaprojektowanie ciekawej grafiki na kubek, który będzie gadżetem promującym szkołę ZSP nr 6. Jest skierowany do wszystkich uczniów naszej placówki, którzy chcą podjąć wyzwanie. Dziesięć najciekawszych projektów zostanie wydrukowanych na kubkach.
Najlepszy projekt umieścimy na kubku, który zostanie oficjalnym, promocyjnym gadżetem naszej szkoły na 2021 rok.

Grafikę można przygotować w dowolnym programie graficznym, rozmiar 195x85mm, profil barwny CMYK, rozdzielczość 300ppi. Projekty proszę wysyłać w pliku pdf na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania prac 11.03.2021.
Organizator Jakub Maciejek

"Gazetki reklamowe" stworzone w czasie lekcji online. Prace wykonali uczniowie z klasy 2 FoN oraz 2 FoF z kierunku technik fotografii i multimediów.

Specjalizacja: Projektowanie GRAFICZNE   |  Dyplom | PLAKAT  |  Klaudia Stańdo  | 2020

Promotor: Krystyna Urbanowicz-Dudek

Miło nam poinformować,

iż Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 zakupił pakiet 300 licencji imiennych Kreatywny Start dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich Liceum Sztuk Plastycznych oraz klas jeden – trzy Technikum nr 5 w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik fotografii i multimediów. O zakupie licencji zdecydował Starosta Tomaszowski Pan Mariusz Węgrzynowski i Zarząd Powiatu Tomaszowskiego. Ta decyzja umożliwi pełną realizację podstawy programowej.

W ramach licencji uczniowie będą mogli korzystać w domu przez okres 12 miesięcy z 28 aplikacji wchodzących w skład pakietu Adobe Creative Cloud między innymi Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere, Adobe Animate i wiele innych.

Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego,

dużo radości, dużo czułości,

a przede wszystkim morza miłości.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy!
Piotr Wachowski “Nikogo tu nie ma”
Wernisaż:
12 lutego 2021 r., godz. 19:00
ODA, ul. Sieradzka 8, Piotrków Trybunalski
Wystawa czynna do 21 marca 2021 r.

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że nauczyciel akademicki ASP w Łodzi i nauczyciel rzeźby w naszej szkole dr hab. Zbigniew Dudek otrzymał tytuł PROFESORA ZWYCZAJNEGO nadany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Wielkie gratulacje i pozdrowienia

- społeczność ZSP nr 6 w Tomaszowie Maz.