Prace uczniów kl. II G - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, wykonane w programach: Adobe Illustratur i Adobe Photoshop.

nauczyciel: Monika Sarwińska

zapraszamy na naszą stronę na FB: Grafik Tomaszów Mazowiecki

W piątek, 14.05.21 w naszej szkole odbyła się konferencja prasowa dotycząca środków finansowych pozyskanych dla uczniów szkoły z projektu stypendialnego "Zawodowcy w łódzkim", PO WER, środków przeznaczonych na budowę siłowni zewnętrznej oraz na zamontowanie świetlików w pracowni artystycznej. W konferencji wzięli udział: p. Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, p. Beata Stańczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz., p. Magdalena Fałek – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 oraz p. Kamila Mosiężnik – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6.

14 maja 2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Finał XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego Zaprojektuj swój świat, nad którym patronat sprawuje Starosta Tomaszowski. Konkurs został zorganizowany przez panią Kamilę Mosiężnik, wicedyrektora szkoły, która 18 lat temu była jego pomysłodawczynią i od początku zajmuje się przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursowych zmagań.

14 maja miało miejsce uroczyste rozdanie, przez Panią Dyrektor Magdalenę Fałek oraz Panią Beatę Stańczyk Naczelnika Wydziału Sportu i Oświaty Powiatu Tomaszowskiego, świadectw, dyplomów ukończenia szkoły oraz nagród dla tegorocznych absolwentów ZSP nr 6. Uroczystość prowadzili Martyna Mochola z klasy 3FoF oraz Wiktor Tyrański z 2FoN. Całość uświetniły piosenki w wykonaniu uczennic Karoliny Zalewskiej (2LSP), Zuzanny Gemzały (2GN) oraz absolwentki Aleksandry Żegnałek. Nie zabrakło także kwiatów i podziękowań ze strony maturzystów oraz wspomnień w formie prezentacji. Życzenia absolwentom złożył także samorząd szkolny a uczniowie klas trzecich obdarowali ich upominkami. Uroczystość przygotowali wychowawcy klas trzecich: Anna Porczyk, Paweł Godala oraz Marcin Przybyłkowicz.

Nad oprawą muzyczną czuwał p. Adam Tataradziński, a oprawę fotograficzną wykonali Małgorzata Kubryn (3FoF) oraz Kacper Groń (2FoF).

Ćwiczenie "Oprawa graficzna płyty CD" wykonane przez uczennice Liceum Sztuk Plastycznych w ramach przedmiotu projektowanie multimedialne pod kierunkiem nauczyciela p. Wiktora Polaka.