Dnia 29.05.2019r. w naszej szkole odbył się pokaz umiejętności fryzjersko-kosmetycznych. Zebrani uczniowie obserwowali proces powstawania makijaży, które wykonywały pani Izabela Białkowska właścicielka Gabinetu Pielęgnacji i Wizażu oraz Natalia Stańczyk – uczennica klasy 2FoF. Równocześnie dziewczyny z klasy 3F Kinga Warczyńska i Aleksandra Czajka oraz pan Włodzimierz Białkowski właściciel Salonu Mistrza Włodzimierza tworzyli fantastyczne fryzury m.in. klasyczny kok z elementami awangardy, upięcie romantyczne na bazie twistu oraz fryzurę w stylu boho, lekką i zwiewną. Modelkami podczas pokazu były Julia Majewska, Kinga Matczak i Ewelina Gałązka z klasy 3F. Proces tworzenia makijaży i fryzur obserwowali uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Prowadzący pokaz udzielał wskazówek jak właściwie wykonać fryzury oraz pielęgnować włosy. Dzisiejsze spotkanie odbyło się dzięki wieloletniej współpracy szkoły z państwem Izabelą i Włodzimierzem Białkowskimi, właścicielami firmy fryzjersko-kosmetycznej. 

W nowym roku szkolnym klasa pierwsza po szkole podstawowej kształcąca w zawodzie technika usług fryzjerskich będzie realizować dodatkowe zajęcia z kosmetyki i wizażu.