W dniu 30.09.2019 r. odbyły się zawodowe zajęcia integracyjne dla uczniów klasy 3FoF, którzy uczą się w zawodach: technik usług fryzjerskich oraz technik fotografii i multimediów. Uczniowie realizowali wspólny projekt, wykazując się swoją wiedzą i umiejętnościami zawodowymi. Modelkami podczas zajęć były Martyna Ruś (3FoF), Wiktoria Iskierka (3FoF), Natalia Stańczyk (3FoF) i Zuzanna Pawliszyn (1FoF), które zaprezentowały efekt końcowy projektu.

Pierwszą stylizacją była „Dama wieczoru"

Makijaż - Natalia Stańczyk

Fryzura - Wiktoria Polus

Modelka - Martyna Ruś

Zdjęcia - Wiktoria Jasnowska i Patrycja Skolik

Drugą stylizacją była „Sztuka awangardy"

Makijaż - Anna Kucharska

Fryzura - Klaudia Drużdż

Modelka - Zuzanna Pawliszyn

Zdjęcia - Aleksandra Gawin, Zuzanna Gwiazdowicz i Sandra Kumur.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: 

https://fototechnikzsp6.wordpress.com/2019/10/16/integracyjne-zajecia-zawodowe-w-klasie-3fof/

Zajęcia odbywały się pod opieką p. Justyny Piątek oraz p. Joanny Goździk.