"Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata".

Dnia 11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Społeczność uczniowska podziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
W części artystycznej nasza utalentowana młodzież zaprezentowała swoje umiejętności taneczno-wokalne. We wspaniały nastrój wprowadziły nas nastrojowe piosenki wykonane przez uczennice klas pierwszych.
Dziewczyny z klasy I i III FoF zaprezentowały układy taneczne do muzyki jazzowej i nowoczesnej.
Akademię poprowadzili uczniowie klasy IV FoG w składzie: Anna Kubryn, Małgorzata Choróbska, Julian Sowik, Bartosz Widalski.
Nad przygotowaniem akademii czuwali nauczyciele: p. Agnieszka Pełka, p. Martyna Rękorajska, p.Małgorzata Piłat, p. Adam Tataradziński.