W dniu 4.11.2019 r. naszą szkołę odwiedziła Pani Marta Robert – właścicielka salonu fryzjerskiego „Fryzjernia” i absolwentka naszej szkoły. W spotkaniu połączonym z warsztatem wzięli udział uczniowie klasy 4F kształcący się z zawodzie technika usług fryzjerskich. Pani Marta dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym, które na bieżąco poszerza i ubogaca poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych w kraju jak i poza jego granicami. Fryzjerka udzielała wskazówek ważnych w dalszej pracy w tym zawodzie. Uczniowie mieli szansę obserwować, jak Pani Marta pracuje wykorzystując najnowsze techniki koloryzacji, a także sami mogli w praktyce, wcielając się w rolę fryzjerów, jak i modeli, wykonywać zabiegi pod czujnym okiem profesjonalisty. Podczas zajęć modelkom wykonano usługi metodami m.in. airtouch, sombre, flamboyage.

Zdjęcia: Weronika Łysakowska, klasa 1FoF