W środę, 27 listopada 2019 roku, w hali sportowej ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz. odbył się koncert zatytułowany "Młodzież Seniorom". Pomysłodawcą zorganizowania koncertu był Mariusz Węgrzynowski - Starosta Powiatu Tomaszowskiego. Koncert poprowadzili: Beata Stańczyk - naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego i Arkadiusz Broniarek - dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim. Na scenie wystąpiła uzdolniona młodzież, uczniowie tomaszowskich szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Żegnałek (kl. 3LP) i Aleksandra Heleniak (kl. 4F), które do występu przygotował pan Adam Tataradziński. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła także w obsłudze zaproszonych gości.

Zdjęcia: Format3A i nasztomaszow.pl