Zgodnie z tradycją szkolną 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Dzień Otwarty, podczas którego uczniowie szkół podstawowych mieli okazję by poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły. W programie dnia otwartego znalazły się: stylizacje fryzjerskie „Sylwestrowe szaleństwo”, pokaz druku 3D, zumba na wesoło, sesja fotograficzna „Polaroid z Mikołajem”. Goście obejrzeli pracownie zawodowe i artystyczne oraz korzystali z konsultacji udzielanych przez nauczycieli. Chętni wzięli udział w akcji wypisywania kartek świątecznych ufundowanych przez Fundację „Dbam o mój z@sięg” oraz zakupili torby ekologiczne przyozdobione świątecznymi motywami, które zaprojektowali uczniowie Liceum Plastycznego. W tle grały świąteczne przeboje, Mikołaj i Śnieżynki częstowali cukierkami. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne dni otwarte.