Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 28. Finału wolontariusze zbierali pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.  Łącznie w naszym sztabie zebrano rekordową kwotę tj. 256 345, 48 zł. W akcję zaangażowali się uczniowie z klas: 1FN, 1FoF, 1FoN, 2FoF, 3FoF, 4FoG:

- stylizacje fryzjerskie dzieci: Wiktoria Bąkiewicz (1FN), Patrycja Bednarska (1FN), Zuzanna Kołkiewicz (1FN), Paulina Ogłuszka (1FN), Marta Pełka (1FN), Paulina Senyk (1FN), Aleksandra Tasarska (1FN), Oliwia Wiśnik (1FN), Ada Waszczyk (1FN), Klaudia Łaska (1FoF), Julia Niemiec (1FoF), Wiktoria Szustakowska (1FoF), Aleksandra Grad (2FoF), Wiktoria Woś (2FoF), Klaudia Drużdż (3FoF), Martyna Ruś (3FoF).

- zbiórka pieniędzy do puszek: Klaudia Matusiak (1FN), Karina Nowak (1FN), Ramona Jagodzińska (1FoN), Martyna Mochola (2FoF), Paulina Starzyńska (2FoF), Dominika Woźniak (2FoF), Wiktoria Polus (3FoF), Magdalena Gierach (4FoG), Julita Jończyk (4FoG), Aleksandra Przybyłek (4FoG).

- zdjęcia: Paweł Adamiec (1FoN).