We wtorek 11.02. odbyło się rozstrzygnięcie I Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wysoki poziom wiedzy dotyczącej kultury, historii i życia codziennego tych obszarów, a także świetnie sprawdzili się prezentując swoje umiejętności w wypowiedzi ustnej  w języku angielskim. Zmagania toczyły  się w trzech kategoriach. W każdej z nich uczniowie naszej szkoły znaleźli się na podium, niejednokrotnie na najwyższym jego stopniu. Prezentujemy wyniki zmagań, a tym samym sukcesy laureatów.

Kategoria – klasy 1 test wiedzy

I miejsce – Mikołaj Tatar – ZSP 1

II miejsce – Jurand Kryszewski – ZSP 1

                   Laura Zielińska - ZSP 6

III miejsce - Adam Galwas – ZSP 6

Kategoria – klasy 2 test wiedzy

I miejsce – Karina Sarnecka - ZSP 6

II miejsce – Carolina Brayshaw - ZSP 6

III miejsce – Jakub Sanek

                    Dawid Malczewski      ZSP 1

                    Bartosz Oleksik  

Kategoria – klasy 2 część ustna

I miejsce – Carolina Brayshaw - ZSP 6

II miejsce – Szymon Siedlecki  - ZSP 6

                   Bartosz Oleksik - ZSP 1

III miejsce – Karina Sarnecka - ZSP 6

                    Jakub Lange - ZSP 1

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.