Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dni tygodnia i godziny 

1.

Adamiec   Bożena

poniedziałek – piątek 15.00 – 17.00

2.

Antosik Alicja

wtorek, środa, czwartek 15.30 – 19.00

3.

Bauer Dariusz

poniedziałek, wtorek, czwartek 16.00 – 17.00

4.

Cała Martyna

poniedziałek, środa, czwartek 15.00 – 16.00

5.

Chojnacki Paweł

wtorek 17.00 – 18.00

6.

Ciesielska Agnieszka

środa, czwartek, piątek 7.00 – 18.00

7.

Czarnecka Magdalena

wtorek – czwartek 15.00 – 16.00

8.

Dudek Zbigniew

poniedziałek, wtorek, czwartek 16.00 – 17.00

9.

Fałek Magdalena

środa, czwartek 15.00 – 16.00

10.

Fajfer Sebastian

poniedziałek , środa 13.00 – 15.15 , piątek 13.00 – 16.00

11.

Godala Paweł

poniedziałek, środa, czwartek 16.00 – 17.00

12.

Goździk Joanna

poniedziałek – piątek 15.00 – 17.30

13.

Jaworska Katarzyna

poniedziałek – środa 16.00 – 17.00

14.

Jończyk Małgorzata

poniedziałek – środa 16.00 – 17.00

15.

Jura Justyna

wtorek 17.00 – 18.00, środa – czwartek 16.00 – 17.00

16.

Jurewicz  Anna Maria

wtorek – czwartek 16.00 – 18.00

17.

Kobyłecka  Joanna

środa, piątek 16.00 – 17.00

18.

Kołodziejczyk Magdalena

poniedziałek 17.00 – 18.00 , środa 17.30 – 18.00

19.

Kowalczyk Tomasz

poniedziałek 12.00 - 17.00

20.

Kubryn Dariusz

poniedziałek – piątek 16.00 – 17.00

21.

Kunka – Kawełczyk Anna

wtorek – czwartek 16.00 – 18.00

22.

Laszczyk Irena

poniedziałek 16.00 – 17.00, wtorek-środa 15.00 – 16.00

23.

Miszczuk Barbara

poniedziałek - czwartek 16.00 – 18.00

24.

Mosiężnik Kamila

środa, czwartek 16.00 – 17.00

25.

Mulawa  Joanna

poniedziałek 16.00 – 18.00, wtorek 16.00 – 17.00, czwartek 16.00 – 18.00

26.

Pełka Agnieszka

wtorek, środa 16.00 – 17.00

27.

Piątek Justyna

wtorek, środa, piątek 17.00 – 18.00

28.

Piłat Małgorzata

poniedziałek, czwartek, piątek 15.00 – 16.00

29.

Polak Wiktor

poniedziałek, czwartek, piątek 14.00 – 18.00

30.

Porczyk Anna

poniedziałek, wtorek, czwartek 16.30 – 18.00

31.

Przybyłkowicz Marcin

wtorek – czwartek 16.00 – 17.00

32.

Remisz-Szewczyk Kinga

wtorek 15.00 – 16.00, środa 16.00 – 17.00, czwartek 18.00 – 19.00

33.

Rękorajska Martyna

poniedziałek – piątek 15.00 – 16.00

34.

Rybak Małgorzata

wtorek, środa, czwartek 16.00 – 17.00

35.

Rypina Zuzanna

wtorek, środa 15.00 – 16.00

36.

Suska Agnieszka

poniedziałek, wtorek, czwartek 16.00 – 17.00

37.

Tataradziński Adam

poniedziałek – piątek 15.30 – 17.00

38.

Tkaczyk Magdalena

wtorek – środa 15.00 – 16.30

39.

Urbanowicz - Dudek Krystyna

poniedziałek, wtorek, czwartek 14.00 – 17.00

40.

Wachowski Piotr

piątek 16.00 – 18.00

41.

Wojciechowski Wojciech

poniedziałek, piątek 10.00 – 15.00

42.

Wojtkiewicz Małgorzata

poniedziałek 15.00 – 16.30, środa 13.00 – 16.30