Z okazji zakończenia wyjątkowego roku szkolnego 2019/2020 składam podziękowania całej społeczności szkolnej za rok solidnej i wytężonej pracy.

Dziękuję nauczycielom za trud włożony w pracę z uczniami  w tej niecodziennej rzeczywistości, z jaką musieliście się Państwo zmagać.

Dziękuję pracownikom administracji i obsługi za codzienną pracę, zapewniającą prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie naszej szkoły.

Słowa podziękowania kieruję również do rodziców, którzy wspierali działania szkoły i pracę nauczycieli w trudach nauczania, a zwłaszcza w czasie nauki zdalnej.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim życzę słonecznych wakacji, udanego i bezpiecznego wypoczynku, wspaniałych przygód oraz niezapomnianych wrażeń.

Magdalena Fałek