We wtorek 30 czerwca odbyło się w naszej szkole wręczenie świadectw ukończenia szkoły i nagród książkowych najlepszym absolwentom. Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Pani dyrektor Magdalena Fałek pogratulowała uczniom i wręczyła świadectwa z nagrodami. Podziękowała za współpracę przewodniczącej Rady Rodziców pani Magdalenie Ciesielskiej. Prowadząca uroczystość złożyła w imieniu Samorządu Szkolnego życzenia wszystkim maturzystom, by spełniły się ich wszystkie oczekiwania, a ścieżki życia prowadziły tylko do sukcesów i szczęścia. Następnie zabrał głos absolwent, Julian Sowik, który w imieniu uczniów klas czwartych podziękował całemu gronu pedagogicznemu za wsparcie, zrozumienie i mobilizację do nauki oraz życzył wszystkim nauczycielom kolejnych owocnych lat pracy, jak również sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Na koniec uroczystości wszyscy zebrani obejrzeli prezentację zatytułowaną „ Nic dwa razy się nie zdarza….” Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Uroczystość prowadziła vice przewodnicząca Samorządu Szkolnego – Martyna Mochola, a przygotowana została przez wychowawców klas trzecich.