W dniu 02.10.2020 r. odbyły się „Lekcje z ZUS” (II etap), w których udział wzięli uczniowie kl. IV G, jest to projekt edukacyjny, prowadzony przez ZUS, a skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Poruszane były między innymi, takie tematy jak: jak założyć firmę, jak poruszać się w systemie ubezpieczeniowym, gdy zostanie się pracownikiem lub pracodawcą. Lekcje poprowadziła Pani Marta Markun, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Oddziału ZUS w Tomaszowie Maz.
Młodzież otrzymała książki i gadżety.

„Lekcje z ZUS” to projekt pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

                                                                                     Dziękujemy

                                             Spotkanie zorganizowała: Monika Sarwińska 
 

                                                         Autor pracy: Konrad Hume - kl. II GN