Jesteśmy jedną z 1000 szkół, które zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego Projektu "Upoluj swoją książkę".
Akcja promująca czytelnictwo wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia internetową wypożyczalnię e-booków i audiobooków.

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz pracowników do wzięcia udziału w akcji.

Chcąc wziąć udział w projekcie, należy:

1. pobrać na smartfon  darmową aplikację Woblink.com
  2. za pomocą smartfona zeskanować kod QR
  3. przez cały listopad otrzymujemy darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Plakat w wersji elektronicznej z okładkami 12 książek i kodem dostępu QR jest dostępny po odczytaniu na dzienniku wiadomości wysłanej przez nauczyciela bibliotekarza.

Lista bestsellerów dostępnych w całości od 02.11.2020 do 30.11.2020:

1. Karolina Macios – Czarne morze
  2. Remigiusz Mróz – Głosy z zaświatów
  3. Mariusz Szczygieł – Nie ma
  4. Mikołaj Łoziński – Stramer
  5. Dominika Słowik – Zimowla
  6. Robert Małecki – Zadra
  7. Jakub Ćwiek – Topiel
  8. Paulina Hendel – Strażnik
  9. Andri Snaer Magnason – O czasie i wodzie
  10. Wojciech Drewniak – Historia bez cenzury 5. PRL
  11. Jakub Małecki – Horyzont
  12. Stefanie Stahl – Kochaj najlepiej, jak potrafisz!

Organizatorzy przewidzieli także darmowe koszulki dla 5 ambasadorów z naszej szkoły, a dla najlepszych w kraju super nagrody. Więcej pod linkiem  https://ambasador.czytajpl.pl/

Attachments:
Download this file (upoluj-infografika do emailingu.pdf)upoluj-infografika do emailingu.pdf[ ]331 kB