Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Dni tygodnia i godziny

 

1.

Adamiec Bożena

wtorek 16.00 – 17.00, czwartek 16.00 – 17.00

2.

Antosik Alicja

poniedziałek 15.30 – 17.00

3.

Bauer Dariusz

wtorek 15.05 – 16.35

4.

Cała Martyna

środa 15.00 – 16.30

5.

Chojnacki Paweł

środa – 16.00

6.

Czarnecka Magdalena

poniedziałek 14.15, środa 14.15

7.

Dudek Zbigniew

poniedziałek 15.00 – 15.45

8.

Fałek Magdalena

czwartek 16.00 – 17.00

9.

Fajfer Sebastian

poniedziałek 12.25 – 14.00

10.

Godala Paweł

poniedziałek – 19.00, środa 16.00

11.

Goździk Joanna

środa 15.00 – 17.00

12.

Gwiazdowska Weronika

czwartek 20.00

13.

Jończyk Małgorzata

poniedziałek 15.30, wtorek 16.30

14.

Jura Justyna

wtorek 16.00 – 17.00, środa 16.00 – 17.00

15.

Kobyłecka  Joanna

biologia: środa 17.30-18.15 / pedagog: czwartek 17.00-18.00

16.

Kołodziejczyk Magdalena

poniedziałek 16.00 – 16.30

17.

Kubryn Dariusz

piątek 16.30 – 18.30

18.

Kunka – Kawełczyk Anna

środa 11.30 – 13.10

19.

Kut Monika

poniedziałek 16.30-18.00

20.

Maciejek Jakub

czwartek 14.15 – 16.15

21.

Mirewicz-Czumaczenko Barbara

środa 17.00 – 18.00

22.

Miszczuk Barbara

czwartek 16.00 – 17.00, piątek 16.00 – 17.00

23.

Mosiężnik Kamila

poniedziałek 17.00 – 18.00

24.

Mulawa  Joanna

czwartek 15.00 – 16.30

25.

Pełka Agnieszka

wtorek 16.00 – 17.00 , czwartek 16.00 – 17.00

26.

Piątek Justyna

wtorek 19.00-19.45 , środa 19.00-19.45

27.

Piłat Małgorzata

środa 17.00, czwartek 17.00

28.

Polak Wiktor

czwartek 14.00 – 15.00

29.

Porczyk Anna

wtorek 16.00 – 17.00

30.

Przybyłkowicz Marcin

wtorek 13.10 – 13.55 , środa 13.10 – 13.55

31.

Remisz-Szewczyk Kinga

wtorek 16.00 – 17.00, czwartek 16.00 – 17.00

32.

Rękorajska Martyna

środa 17.00 – 18.00, piątek 15.30 – 16.30

33.

Rybak Małgorzata

wtorek 16.00 – 17.00, czwartek 16.00 – 17.00

34.

Rypina Zuzanna

środa 16.00

35.

Sarwińska Monika

wtorek 15.00 – 16.00, środa 15.00 – 16.00

36.

Suska Agnieszka

poniedziałek, środa 16.30 – 17.30

37.

Szewczyk Jarosław

czwartek 12.15 – 14.15

38.

Tataradziński Adam

wtorek 17.00-18.00, środa 17.00 – 18.00

39.

Tkaczyk Magdalena

wtorek 16.00 – 17.00

40.

Urbanowicz - Dudek Krystyna

poniedziałek 15.50 – 17.20

41.

Wachowski Piotr

środa 11.30 – 12.30

42.

Wojciechowski Wojciech

środa 16.00 – 17.00

43.

Wojtkiewicz Małgorzata

wtorek 13.00 – 14.00