Właśnie otrzymaliśmy informację z oficjalną kwotą zebraną przez wolontariuszy ZSP 6. W tym roku na ulicach naszego miasta kwestowało 19 uczniów naszej szkoły. Wspólnie udało im się zebrać 9.499,21 zł. Do tej kwoty należy dodać ponad 3 tysiące zł, które Patryk Pigulski – uczeń 4G zebrał podczas licytacji autografu oraz rysunku Papcia Chmiela. Patryk stworzył również wirtualną puszkę, tzw. e-Skarbonkę WOŚP, do której zebrał 916 zł. Tak więc ostatecznie zebraliśmy 13.465,21 zł !!! Radość tym większa ponieważ udało nam się pobić zeszłoroczną sumę.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej pięknej kwoty.

Raz jeszcze ogromne podziękowania dla naszych wolontariuszy, którym żaden mróz nie był straszny. W skład tej mocnej grupy wchodzili:

1. Julia KARP
  2. Ramona JAGODZIŃSKA
  3. Zuzanna GRZELCZAK
  4. Julia OLCZYK –WOJTASZEK
  5. Paulina OGŁUSZKA
  6. Paulina WYDRA
  7. Liliana SARNECKA
  8. Carolina BRAYSHAW
  9. Wiktoria POLUS
  10. Zuzanna URBASZEK
  11. Julia PAPIERZEWSKA
  12. Martyna MOCHOLA
  13. Maria GOGÓL
  14. Patrycja PIOTROWSKA
  15. Julia WITEK
  16. Katarzyna JANICKA
  17. Sandra PRZYBYŁA
  18. Julia ŻEREK
  19. Patryk PIGULSKI

Opiekunkami wolontariuszy były Pani Małgorzata Jończyk oraz Kinga Remisz-Szewczyk.