Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 6
ul. Strefowa 3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel.:  447237719, fax: 447236457
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | strona: www.zsp6tom.pl

Kontakt do nauczycieli przedmiotów artystycznych i zawodowych, którym będziecie można zadawać pytania dotyczące oferty edukacyjnej:

Technik usług fryzjerskich

Justyna Piątek

Liceum Sztuk Plastycznych

Jarosław Szewczyk

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Monika Sarwińska

Technik fotografii i multimediów