W niedzielę 10 października odbył się Festyn Charytatywny na rzecz Zosi Bigos, którego organizatorami byli Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 i Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Maz. W organizację festynu mocno zaangażowali się rodzice naszej szkoły, którzy przygotowali słodkie wypieki oraz pozyskali sponsorów różnych voucherów i wielu atrakcji na to niedzielne popołudnie. W programie znalazły się m.in. zaplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie włosów sprejami, malowanie dziecięcych buź, tatuaże henną, kiermasz ceramik i kolorowych koszulek, za wykonanie których odpowiadali uczniowie naszej szkoły. Koordynacją pracy młodzieży podczas festynu zajmowały się panie J. Piątek i J. Kobyłecka.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Tomaszowie Maz., którzy zaangażowali się w organizację festynu dla Zosi.

Dziękujemy p. Bożenie Adamskiej, p. Renacie Buczyńskiej, p. Jackowi Czapnikowi, p. Elżbiecie Gabryszewskiej, p. Edycie Jaworskiej, p. Sylwii Trojak, p. Izabeli Twardowskiej, p. Agnieszce i p. Wiesławowi Wydrom, którzy byli bezpośrednimi organizatorami festynu.

Dzięki Państwa wsparciu i pracy przedsięwzięcie odniosło sukces i mogliśmy dołożyć kolejną cegiełkę do zbiórki pieniędzy na leczenie małej Zosi. Podczas festynu udało się zebrać 18 583,40 zł. 

Oprawa fotograficzna: Maria Adamska, Zuzanna Urbaszek, Paweł Adamiec.