W dniu 11 października 2021r. odbyła się IX edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego, którego temat brzmiał: "ROCK WŚRÓD NAS’’, fryzury wykonywane były na modelkach w strojach i makijażach zgodnych z tematem konkursu. W konkursie wystartowało 14 uczniów.

Jury w składzie: Pani Justyna Jura, Pani Martyna Rękorajska, Pan Adam Tataradziński, Pan Wojciech Wojciechowski. Po ocenie prac pod względem zgodności z regulaminem, kategorią, wkładem pracy, estetyki Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce: Klaudia Łaska kl.3FoF

II miejsce: Julia Papierzewska kl.2FoF

III miejsce: Wiktoria Bąkiewicz kl.3FN

Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy pamiątkowe i oceny celujące z przedmiotów zawodowych. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursach regionalnych i ogólnopolskich.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że był on kolejnym doświadczeniem w opanowywaniu sztuki fryzjerskiej. Oprawą fotograficzną zajęli się uczniowie klasy 2FoF: Zuzanna Urbaszek, Maksymilian Kowalski oraz Jakub Jaworski. Konkurs został zorganizowany przez Panią Justynę Piątek przy współpracy Pani wicedyrektor Kingi Remisz-Szewczyk.