KAR1

Uczennice 4 klasy Liceum Sztuk Plastycznych: Karolina Żak, Wiktoria Papież, Wiktoria Rytych oraz Karina Sarnecka wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Pejzaż – Moje miejsce” dla najzdolniejszych uczniów najstarszych klas liceów plastycznych Rychwał 2021. Jury konkursowe oceniło łącznie 223 prace 84 uczestników. Wśród laureatów znalazła się Karolina Żak, której prace otrzymały wyróżnienie i zostały zakwalifikowane do wystaw oraz plebiscytu publiczności. Cała społeczność szkolna wspierała uczennicę podczas głosowania na jej obrazy. Do czołowego miejsca w plebiscycie brakowało niewiele.

   

"Noce i dnie"

Uczennica 4 klasy Liceum Sztuk Plastycznych Wiktoria Papież wzięła także udział w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Śladami Tadeusza Kulisiewicza - wędrówki ze szkicownikiem”. Praca Wiktorii  „Noce i dnie” została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 3 grudnia w Kaliszu.

Wszystkie prace konkursowe zostały wykonane pod kierunkiem nauczyciela rysunku i malarstwa p. Jarosława Szewczyka.