Zamieszczona pod linkiem prezentacja - FRYZURY MINIONYCH CZASÓW jest podsumowaniem trzyletniego projektu stworzonego przez nauczycielkę zawodu – panią Justynę Piątek. Jego realizacja odbywała się w toku zajęć pozalekcyjnych z uczniami klas Technikum nr 5 uczącymi się w zawodzie technik usług fryzjerskich oraz z absolwentami naszej szkoły.

https://youtu.be/eWRS1ZCCOaU

Prezentacja FRYZURY MINIONYCH CZASÓW oraz projekt zostały przedstawione publiczności i omówione przez panią Justynę Piątek w dniu 08.05.2022 r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji dla nauczycieli fryzjerstwa – praktyków i teoretyków w Poznaniu. W trakcie wystąpienia  podkreślone zostały główne założenia tego przedsięwzięcia, czyli poszerzanie uczniowskiej wiedzy na temat historii rzemiosła fryzjerskiego, historii mody i sztuki fryzjerskiej, a także umiejętności młodzieży kształcącej się w tym zawodzie.