W dniu 20.11.22r. uczniowie naszej szkoły z klas: 1F, 2F, 3FoF, 4FN uczestniczyli w Targach Fryzjersko - Kosmetycznych w Katowicach. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zapoznać się z nowymi trendami oraz nowościami proponowanymi przez wystawców różnych firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Podczas targów uczniowie zobaczyli pracę Mistrzów Świata we fryzjerstwie: pana Błażeja Adamusa i pani Marty Robak oraz włoskich stylistów znanych marek fryzjerskich, uczestniczyli również w pokazach Barberingu. Mieli okazję zaobserwować pokazy kosmetyczne z zakresu stylizacji paznokci oraz wykonywania makijażu. Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Justyna Jura, pani Kamila Mosiężnik, pani Justyna Piątek oraz pan Włodzimierz Białkowski.